Ełk, Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Od Zaraz! Call Center/z Domu/wysokie Zarobki

Orzysz

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Praca w Call Center od zaraz!

W związku z dużym rozwojem firmy poszukujemy pilnie konsultantów do działu sprzedaży.

W naszej firmie zdobędziesz doświadczenie w sprzedaży.

Twoje obowiązki:

obsługa połączeń wychodzących
doradzanie i pomaganie Klientom
prezentowanie nowych ofert
sprzedaż produktów

Wymagania? Prawie żadne!

Bogaty pakiet szkoleń odpowiednio przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy :)

Oferujemy:

wypłatę dwa razy w miesiącu

pracę z domu - 100 % online

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

elastyczny grafik, który układasz z managerem

stawka gwarantowana za godzinę plus premia

Ogłoszenie dodane: Sroda, 29 Wrzesien, 2021  17:14

Identyfikator: 707453

Wyświetleń: 2211